AMBASADOR W NASZEJ SZKOLE

Nauczycielka naszej szkoły, pani Teresa Prokowska ponownie została ambasadorem programu eTwinning w województwie dolnośląskim.

Ambasador eTwinning to prestiżowy tytuł nadawany wybranej osobie za szczególne osiągnięcia w Programie i zaangażowanie w jego rozwój, zarówno na poziomie krajowym, jak i europejskim. Przyznawane jest w sierpniu każdego roku na kolejny rok szkolny.

Ambasador eTwinning propaguje idę programu poprzez:

• aktywną działalność informacyjną w stosunku do środowiska oświatowego oraz wsparcie nauczycieli zainteresowanych uczestnictwem w programie;
  • zaangażowanie w działalność promocyjno-szkoleniową Krajowego Biura eTwinning w Polsce, w szczególności w roli eksperta z danej dziedziny;
  • udział w grupach zadaniowych ambasadorów eTwinning, wydarzeniach promocyjnych, szkoleniowych na poziomie krajowym oraz europejskim;
  • udzielanie pomocy oraz opieki mentorskiej nauczycielom zaangażowanym w realizację projektów eTwinning.

Data dodania: 2019-09-08 18:44:57
Data edycji: 2020-05-29 18:46:42