CERTYFIKATY GODZINY KODOWANIA

W minionym tygodniu (9-15 grudnia) nasza szkoła wzięła udział w ogólnoświatowym wydarzeniu, jakim jest Hour of Code (Godzina Kodowania), organizowana w ramach Tygodnia Edukacji Informatycznej (Computer Science Education). Akcja Godzina Kodowania już się zakończyła, ale kodować można cały czas. Zapraszamy na stronę code.org.

Zabawy związane z kodowaniem doskonalą umiejętność analitycznego i logicznego myślenia, rozwijają kreatywność, będąc jednocześnie świetną zabawą.

Wszyscy uczniowie, którzy ukończyli zadania i łamigłówki podczas Godziny Kodowania otrzymali certyfikaty, potwierdzające ich udział w Hour of Code i zdobycie pierwszych umiejętności programistycznych. Gratulujemy.

Prezentujemy krótki filmik pokazujący naszych uczniów podczas kodowania i zabawy z zakodowanymi zadaniami.

Data dodania: 2019-12-16 20:32:45
Data edycji: 2019-12-21 08:32:06