CZYTELNICZY POKÓJ ZAGADEK

Grupa projektowa "Bo kochamy książki" opracowała i przygotowała nowy eskape room. Po pozytywnym przyjęciu Zagadkowej szkoły kolejny czytelniczy pokój zagadek został zainaugurowany z klasą 7b.

Uczniowie zostali podzieleni na pięć grup, które z entuzjazmem przystąpiły do gry pod opieką Julki, Ntalii, Oliwii i Poli. Aby rozwiązać osiem zagadek, należało wykorzystać umiejętności wyszukiwania informacji, czytania ze zrozumieniem, znajomość popularnych utworów literackich. Były quizy, zadania wymagające spostrzegawczości, sprytu, współpracy i pomysłowości oraz zawierające elementy kodowania szyfrem masońskim i pismem lustrzanym. Po odgadnięciu hasła końcowego trzeba było je zilustrować za pomocą gazetowych ilustracji i pisaków. Wszystkim udało się wykonać zadania w wyznaczonym czasie.

Data dodania: 2019-11-06 18:21:47
Data edycji: 2020-08-16 08:26:30