DWA BAGNETY - NAPOLEOŃSKA GRA MIEJSKA

Muzeum Ceramiki w Bolesławcu zaprasza dzieci, młodzież i rodziny do udziału w pasjonującej grze miejskiej z nagrodami.

Przygotujcie się na prawdziwą napoleońską przygodę w Bolesławcu! Dwa bagnety, dwie strony historycznego konfliktu czekają na to, żebyście je poznali... na własnej skórze. Przygoda rozpoczyna się w sobotę 18 września o godzinie 11:00!

Macie niepowtarzalną szansę dokonania historycznych czynów! Wypatrujcie w okolicy bolesławieckiego rynku osób w historycznych strojach. Jeśli traficie na którąkolwiek z nich, nie zastanawiajcie się - podejdźcie do niej i spróbujcie się w wyzwaniu z epoki, jakie Wam zaproponuje.

Pracownicy Muzeum Ceramiki w Bolesławcu oraz wolontariusze przygotowali dla Was ekscytujące zadania. Za ich wykonanie otrzymacie nagrodę oraz wskazówki, jak odnaleźć kolejne miejsca z nagrodami do zdobycia. Przygotujcie się m.in. na sprawdzian własnej spostrzegawczości, sprawności fizycznej oraz intelektualnej, odświeżcie także umiejętności artystyczne.

Szczegóły w wydarzeniu: https://fb.me/e/22S2XDhac

Info: Muzeum Ceramiki w Bolesławcu