ZGŁOSZENIE DZIECKA DO KLASY PIERWSZEJ SZKOŁY PODSTAWOWEJ NR 1 W BOLESŁAWCU NA ROK SZKOLNY 2023/2024

Czcionka:

A+A-

Kontrast:

DYPLOMY, PODZIĘKOWANIA, CERTYFIKATY

W październiku 2021 r. nasz szkoła, razem z 1867 placówkami z Polski i świata biła rekord w czytaniu na przerwie.

 

Wydarzenie to odbyło się w ramach II Międzynarodowej edycji VI Ogólnopolskiej akcji bicia rekordu w czytaniu na przerwie “Przerwa na czytanie”, organizowanej przez Bibliotekę Pedagogiczną Wojewódzkiego Ośrodka Metodycznego w Gorzowie Wlkp.

 

Akcja odbyła się w 1867 placówkach z Polski i 14 innych państw. Czytano w każdym zakątku Polski. Okazało się, że czytanie stanowi element łączący narody. Rekord bili również uczniowie w 4 szkołach we Francji, Irlandii i na Litwie, 3 szkołach w Belgii, USA i na Ukrainie oraz w 2 szkołach w Grecji i Szkocji. Przerwa odbyła się też w Egipcie, Austrii, Rumunii, Niemczech, Serbii i Turcji.

 

Oficjalnie ogłaszamy, że został ustanowiony NOWY REKORD w liczbie osób czytających na przerwie i wyniósł on 377 TYSIĘCY 586 OSÓB!

 

Wszystkim uczestnikom i innym zaangażowanym osobom bardzo dziękujemy i prezentujemy dyplom i podziękowanie, które otrzymaliśmy za udział w wydarzeniu.

 

W listopadzie grupa eTwinningowa wzięła także udział w wyzwaniu Krajowego Biura eTwinning "Kartka dla Marii Skłodowskiej-Curie" z okazji z okazji jej 154 urodzin. Właśnie otrzymaliśmy certyfikat udziału.

Data dodania: 2021-12-14 12:25:15
Data edycji: 2021-12-14 12:29:31
Ilość wyświetleń: 246

Konkursy

Aktualne konkursy szkolne i pozaszkolne
Więcej informacji

Informacje

Wsparcie, porady, przydatne informacje
Więcej informacji

Kalendarz

Współpracujemy

Kształcić duszę cnotami, umysł naukami, a ciało sportem.

Janusz Kusociński
Bądź z nami
Aktualności i informacje
Biuletynu Informacji Publicznej
Logo Facebook
Facebook