DZIECKO W MUZEUM

Z okazji Międzynarodowego Dnia Dziecka Muzeum Ceramiki zaprasza do udziału w konkursie plastycznym  zatytułowanym “Dziecko w muzeum”.

Aby wziąć udział w konkursie, należy stworzyć dowolną techniką pracę plastyczną, której treść będzie odnosić się do tytułu konkursu. Liczymy na kreatywność i pomysłowość w interpretacji tematu. Następnie należy dostarczyć jej zdjęcie lub skan pocztą elektroniczną na adres organizatora: poczta@muzuem.boleslawiec.net wraz z imieniem i nazwiskiem autora pracy oraz kategorią wiekową, w której bierze udział.

Nadesłane prace oceniane będą w trzech kategoriach wiekowych: przedszkolaki, uczniowie szkoły podstawowej klas I-IV, uczniowie szkoły podstawowej klas V-VIII. W każdej z nich jury przyzna trzy nagrody w postaci voucherów o wartości 50 zł.

Konkurs trwa do 06.06.2021 do godziny 16:00. Ze zwycięzcami skontaktujemy się mailowo, a nagrodzone prace zostaną opublikowane na stronie www organizatora oraz na facebooku Muzeum Ceramiki. Zapraszamy do zabawy!

Przed wzięciem udziału w konkursie, koniecznie zapoznaj się z regulaminem.

Data dodania: 2021-05-28 14:36:13
Data edycji: 2021-05-28 14:37:45