Dzień Bezpiecznego Internetu 2019

Dzień Bezpiecznego Internetu obchodzony jest z inicjatywy Komisji Europejskiej od 2004 r. To okazja do inicjowania i propagowania działań na rzecz bezpiecznego dostępu dzieci i młodzieży do zasobów internetowych.

W Zespole Szkół Elektronicznych w Bolesławcu, w dniu 21 lutego 2019, odbył się po raz dziewiąty Dzień Bezpiecznego Internetu, który w tym roku przebiegał pod hasłem „Działajmy razem!”. Naszą szkołę reprezentowały dwie drużyny: ze Szkoły Podstawowej i z Gimnazjum. Zawodnicy musieli wypełnić indywidualnie test o bezpiecznym Internecie, odbyły się też zmagania w kalamburach.

Drużyna ze Szkoły Podstawowej w składzie Przemysław Kotwica, Dominik Sawicki, Michał Surowiecki uplasowała się na III miejscu. Gratulujemy!

Data dodania: 2019-02-24 08:31:27
Data edycji: 2019-02-28 08:55:15