REKRUTACJA DO KLASY I NA ROK SZKOLNY 2021/2022

Czcionka:

A+A-

Kontrast:

DZIEŃ POSTACI Z BAJEK – 5.11.2020

Wśród książkowych świąt jest jedno poświęcone bajkowym postaciom. Przypada na jesienny - czasami szary i pochmurny - dzień, ale wróżki, królewny, czarodziejki czy sympatyczne inne stworki doskonale potrafią rozweselić każdego i zapobiec nudzie.

 

By przypomnieć (a może przedstawić) bohaterki oraz bohaterów, co przenoszą w świat fantazji, pouczają, bawią i wzruszają, odwiedzający dziś bibliotekę mogli obejrzeć baśniową wystawę nowości, zakupionych w ramach Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa oraz uczestniczyć w quizach czy tytułowych zagadkach.

 

Najmłodsi świetnie rozpoznawali CZERWONEGO KAPTURKA, KOTA W BUTACH, CALINECZKĘ; jak się okazało, czytali bądź słuchali o DZIEWCZYNCE Z ZAPAŁKAMI, KSIĘŻNICZCE NA ZIARNKU GROCHU, KRÓLOWEJ ŚNIEGU.

 

Konkursowiczów nie trzeba już namawiać do kontynuowania opisywanej literackiej znajomości, ale z pewnością są tacy, przed którymi dopiero przyjemność odkrycia obcowania z baśniami, bajeczkami i bajkami, do czego wszystkich serdecznie zachęcamy.

 

Dla tych, którzy nie zdążyli spotkać się z bajkowymi postaciami w bibliotece mamy niespodziankę - wspaniałą bajkową paradę ulubionych postaci z bajek i baśni, książek i filmów. Zapraszamy do oglądania, czytania i słuchania najpiękniejszych baśni świata.

 

Data dodania: 2020-11-06 15:42:10
Data edycji: 2020-11-06 17:43:48
Ilość wyświetleń: 270

Konkursy

Aktualne konkursy szkolne i pozaszkolne
Więcej informacji

PORADY

Wsparcie, porady, przydatne informacje
Więcej informacji

Kalendarz

Współpracujemy

Kształcić duszę cnotami, umysł naukami, a ciało sportem.

Janusz Kusociński
Bądź z nami
Aktualności i informacje
Biuletynu Informacji Publicznej
Facebook