REKRUTACJA DO PIERWSZEJ KLASY SZKOŁY PODSTAWOWEJ NR 1 W BOLESŁAWCU NA ROK SZKOLNY 2024/2025
Opcje widoku
Powiększ tekst
Pomniejsz tekst
Podkreślenie linków
Reset

Dzień wiosny

21. marca 2023r. będziemy w naszej szkole obchodzić pierwszy Dzień Wiosny. W tym roku jest to Dzień bez plecaka.
Bardzo prosimy, aby uczniowie zastąpili plecak jakimś innym przedmiotem i przynieśli w nim swoje potrzebne rzeczy. Ma być kreatywnie i bezpiecznie.

Samorząd Uczniowski przygotował szereg atrakcji, tak aby był to dzień gier, zabaw, pogadanek i integracji klas.

Dla klas 1-3 mamy przygotowane lekcje o wiośnie, emocjach, Dniu Świętego Partyka. Uczniowie przychodzą ubrani na kolorowo. Na 3. lekcji będą uczestniczyli w zajęciach ruchowych na nowej sali sportowej.

Uczniowie klas 4-8 również będą uczestniczyli w lekcjach tematycznych, a do tego czeka ich szereg konkurencji sportowych i konkurs wiedzy o patronie szkoły. Dodatkowo dekorować będziemy nasze klasy i drzwi w wiosenne motywy.

Bardzo prosimy, aby uczniowie wszystkich klas przynieśli gry planszowe i materiały piśmiennicze potrzebne do wykonania plakatów/ dekoracji wiosennych.

Pamiętajcie o dobrym nastroju i drugim (wiosennym) śniadaniu.

Życzymy dobrego dnia i udanej zabawy.

Data dodania: 2023-03-20 08:29:10
Data edycji: 2023-03-20 08:30:24