GORZKA CZEKOLADA

Rozpoczynamy cykl spotkań z książkami polecanymi przez Fundację „ABCXXI – Cała Polska czyta dzieciom”, które trafily do nas w ramach "Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa".

Na pierwszy ogień idzie "Gorzka czekolada i inne opowiadania o ważnych sprawach", którą napisali Paweł Beręsewicz, Wojciech Cesarz, Barbara Kosmowska, Andrzej Maleszka, Katarzyna Ryrych i Katarzyna Terechowicz.

Polecamy 15 znakomitych opowiadań o tym, co w życiu najważniejsze: o szacunku, uczciwości, odpowiedzialności, wolności, sprawiedliwości, odwadze, życzliwości, przyjaźni, optymizmie i pięknie.

Jak rozumieć wolność i jak z niej korzystać? Czym jest życzliwość, jak ją rozpoznać, jak okazywać – i czy można ją wycenić? Te i inne pytania pojawiły się podczas czytelniczych spotkań z najstarszymi uczniami naszej szkoły.

Data dodania: 2020-10-08 09:37:48
Data edycji: 2021-08-29 09:38:57