JUBILEUSZ 30-LECIA SZKOŁY

26 maja 2017 roku, Szkoła Podstawowa nr 1 im. Janusza Kusocińskiego obchodziła jubileusz 30-lecia istnienia. Na galę przybyli zaproszeni goście - przyjaciele szkoły, rodzice, uczniowie, byli i obecni pracownicy.

Na początku uroczystości swoje umiejętności taneczne zaprezentowali uczniowie i wszyscy dyrektorzy z wdziękiem poruszając się w rytm poloneza. Następnie głos zabrała dyrektor Zenona Słobodzian, witając wszystkich zaproszonych gości. Liczne przemówienia były pełne serdecznych życzeń, wspomnień i ciepłych słów pod adresem całej społeczności. W programie artystycznym mogliśmy podziwiać występy uczniów. Utalentowani tancerze, śpiewacy, gimnastycy, recytatorzy i aktorzy bawili nas i wzruszali. Wspomnienia przywołała multimedialna prezentacja dotycząca historii szkoły. Jak na prawdziwy jubileusz przystało na salę wjechał wspaniały tort z fajerwerkami. Humorystyczne sceny uchwycone w kadrach filmu o szkole budziły żywe reakcje uczestników uroczystości.

Historia to nie tylko wydarzenia z przeszłości, piszemy ją nadal tu i teraz. Choć „30 lat minęło jak jeden dzień” i magiczna księga wspomnień ma sporo zapisanych kart , to ciągle jeszcze wiele przed nami.

Data dodania: 2019-03-12 21:26:11
Data edycji: 2020-03-03 22:23:03