Kartki pocztowe od 4c

W obecnych czasach pisanie do kogoś listów i wysyłanie pocztówek z pozdrowieniami odchodzi w niepamięć. Każdy woli napisać SMS-a lub e-maila, bo tak jest łatwiej i wygodniej.

My jednak postanowiliśmy przesłać pozdrowienia dla koleżanek i kolegów w niecodziennej formie.

Uczniowie klasy 4c na lekcji języka polskiego przygotowywali kartki  pocztowe  z  pozdrowieniami  dla  rówieśników  ze  SP w Unisławiu. Widokówki zostały wysłane pocztą i przekazane dzieciom. Nasi koledzy i koleżanki z Unisławia przesłali nam również przepiękne widokówki z najpiękniejszymi zabytkami Unisławia i zakochanymi parami, ponieważ Unisław to miasto zakochanych. Wielką radością dla czwartoklasistów było oczekiwanie na kartki od uczestników projektu i ich otrzymanie.

Na zdjęciach prezentujemy nasze kolorowe pocztówki z Bolesławca, otrzymane kartki z Unisławia i nasze uśmiechnięte twarze .

Iwona Zamorska

Data dodania: 2022-10-25 11:13:59