Konkurs plastyczny „Co dodaje mi skrzydeł – Moja Pasja” został rozstrzygnięty

Nasza szkoła po raz pierwszy wzięła udział w konkursie zorganizowanym w ramach obchodów Międzynarodowego Dnia Plecaka przez Fundację Flying Bag / Międzynarodowy Ruch Latających Plecaczków, którego inicjatorką jest Kira Sukhboichenko, 15-letnia uczennica liceum ogólnokształcącego.

Sponsorem konkursu, którego celem jest prezentacja pasji uczniów szkół podstawowych i średnich jest BIC Polska. Uczestnicy, podzieleni zostali na trzy kategorie wiekowe: grupa najmłodsza, kl. 1-3, miała za zadanie wykonać pracę plastyczną (rozmiar i technika prac nie zostały narzucone), średnia grupa, kl. 4-6, miała do wyboru pracę plastyczną lub prezentację w dowolnym programie oraz najstarsza grupa, uczniowie kl. 7-8 SP i szkół ponadpodstawowych, których zadaniem było opisanie swojej pasji w jak najciekawszy sposób.

Laureatami konkursu zostali:

Klasy 1-3:

1. Miejsce – Natalia Przybylska, kl. 2a

2. Miejsce – Nina Konefał, kl. 3c

3. Miejsce – Gabriel Wieczorek, kl. 2a

Klasy 4-6:

1 miejsce ex aequo – Mateusz Delinowski, kl. 4c oraz Wojciech Kłosowski, kl. 4c

2 miejsce – Joanna Łabaszczuk, 4c

Wojciech Kłosowski 4c - Co dodaje mi skrzydeł - moja pasja. Wojciech Kłosowski (genial.ly) - ZOBACZ >>>

Joanna Łabaszczuk 4c - "Moja pasja" (genial.ly) - ZOBACZ >>>

Międzynarodowy Dzień Plecaka to inicjatywa mająca na celu umożliwienie uczniom z całego świata dzielenia się swoimi zainteresowaniami i marzeniami z innymi uczniami szkoły. 15. października, dzieci i młodzież prezentują swoje pasje w dowolny sposób na forum klasy lub szkoły. Uczą się autoprezentacji, organizują wystawy, pokazy, itd. Mamy nadzieję, że w przyszłym roku szkolnym nasza szkoła również włączy się do tego wydarzenia.

Data dodania: 2022-11-21 11:00:39
Data edycji: 2022-11-21 20:26:09