ZGŁOSZENIE DZIECKA DO KLASY PIERWSZEJ SZKOŁY PODSTAWOWEJ NR 1 W BOLESŁAWCU NA ROK SZKOLNY 2023/2024

Czcionka:

A+A-

Kontrast:

KRAJOWA ODZNAKA JAKOŚCI

Z prawdziwą przyjemnością informujemy, że zrealizowany w grudniu projekt eTwinning „Boże Narodzenie – podaj dalej!” został wyróżniony Krajową Odznaką Jakości.

 

W projekcie wzięły udział szkoły: SP2 i SP5 w Lipnie, ZS w Radomicach oraz SP1 w Bolesławcu. Głównym celem przedsięwzięcia było zamknięcie świątecznej atmosfery w swoistej kapsule wspomnień.

 

Nasze wspólne działania polegały na zredagowaniu przez wszystkich uczestników „Gwiazdkowego wierszyka” i przepisu na świąteczną atmosferę ze szczyptą humoru. Symbolicznie „podzieliliśmy się choinką” i stworzyliśmy kolaże z fotografii prezentujących choinki, znajdujące się w naszych miastach i domach. Na nich zawisły bombki - chmury wyrazowe, składające się z określeń charakterystycznych dla świątecznego czasu. Uczestnicy projektu opracowali zadania oraz sprawdzili się w interaktywnych quizach o polskich tradycjach Bożego Narodzenia. Uczniowie rozszyfrowali zakodowany list od Mikołaja i zakodowali świąteczne wiadomości do uczestników projektu. Wspólnie zebrali propozycje lektur o świątecznej tematyce oraz wzięli udział w konkursie na najpiękniejszy świąteczny obrazek.

 

A tak wyglądały nasze działania w projekcie:

 

 

Data dodania: 2021-02-18 22:27:25
Data edycji: 2021-02-18 22:48:05
Ilość wyświetleń: 403

Konkursy

Aktualne konkursy szkolne i pozaszkolne
Więcej informacji

Informacje

Wsparcie, porady, przydatne informacje
Więcej informacji

Kalendarz

Współpracujemy

Kształcić duszę cnotami, umysł naukami, a ciało sportem.

Janusz Kusociński
Bądź z nami
Aktualności i informacje
Biuletynu Informacji Publicznej
Logo Facebook
Facebook