MISIOWE SPOTKANIE W BIBLIOTECE

Misie to ulubione zabawki i popularni bohaterowie książeczek dla dzieci, dlatego aż dwa dni świętowano Dzień Pluszowego Misia, a w świętowaniu uczestniczyli uczniowie klas pierwszych i drugich. Zaciekawieni i nieco przejęci czytelnicy, trzymając w dłoniach swoich pluszowych ulubieńców, przybywali do biblioteki. Witani byli piosenkami o misiach i muzyczną zabawą.
W trakcie wpatrzeni w starsze koleżanki z Samorządu Uczniowskiego Szkoły Podstawowej nr 1 w Bolesławcu słuchali fragmentów ,,Kubusia Puchatka” i wykonywali inne wesołe zadania nawiązujące do treści opowieści o jednym z najbardziej znanych misiów: dmuchali baloniki, rysowali niedźwiadka z zamkniętymi oczami, naśladując przyjaciela Krzysia – gimnastykowali się.
Wreszcie sami popisywali się umiejętnością pięknego czytania, a na koniec wykonywali pamiątkowe zdjęcia. Najbardziej odważni i aktywni nagradzani byli słodkimi niespodziankami.
Ogromne i serdeczne podziękowania dla wszystkich uczennic zaangażowanych w poprowadzenie uroczystości. Podziwiać można było wspaniały kontakt z najmłodszymi. Duże brawa i GRATULACJE!

Data dodania: 2022-11-29 15:14:39
Data edycji: 2023-02-06 18:40:37