Czcionka:

A+A-

Kontrast:

MISIOWE SPOTKANIE W BIBLIOTECE

MISIOWE SPOTKANIE W BIBLIOTECE

Misie to ulubione zabawki i popularni bohaterowie książeczek dla dzieci, dlatego aż dwa dni świętowano Dzień Pluszowego Misia, a w świętowaniu uczestniczyli uczniowie klas pierwszych i drugich. Zaciekawieni i nieco przejęci czytelnicy, trzymając w dłoniach swoich pluszowych ulubieńców, przybywali do biblioteki. Witani byli piosenkami o misiach i muzyczną zabawą.
W trakcie wpatrzeni w starsze koleżanki z Samorządu Uczniowskiego Szkoły Podstawowej nr 1 w Bolesławcu słuchali fragmentów ,,Kubusia Puchatka” i wykonywali inne wesołe zadania nawiązujące do treści opowieści o jednym z najbardziej znanych misiów: dmuchali baloniki, rysowali niedźwiadka z zamkniętymi oczami, naśladując przyjaciela Krzysia – gimnastykowali się.
Wreszcie sami popisywali się umiejętnością pięknego czytania, a na koniec wykonywali pamiątkowe zdjęcia. Najbardziej odważni i aktywni nagradzani byli słodkimi niespodziankami.
Ogromne i serdeczne podziękowania dla wszystkich uczennic zaangażowanych w poprowadzenie uroczystości. Podziwiać można było wspaniały kontakt z najmłodszymi. Duże brawa i GRATULACJE!

Data dodania: 2022-11-29 15:14:39
Data edycji: 2022-11-29 15:15:58
Ilość wyświetleń: 46

Konkursy

Aktualne konkursy szkolne i pozaszkolne
Więcej informacji

Informacje

Wsparcie, porady, przydatne informacje
Więcej informacji

Kalendarz

Współpracujemy

Kształcić duszę cnotami, umysł naukami, a ciało sportem.

Janusz Kusociński
Bądź z nami
Aktualności i informacje
Biuletynu Informacji Publicznej
Logo Facebook
Facebook