NAGRODA DLA SP1!

Z ogromną przyjemnością informujemy, że Szkoła Podstawowa nr 1 otrzymała Nagrodę w Konkursie na najlepiej przeprowadzoną kampanię społeczną „Cała Polska czyta dzieciom” w roku szkolnym 2020/2021.

W ogólnopolskim konkursie, organizowanym przez Fundację ABCXXI – „Cała Polska czyta dzieciom” przyznano pięć Nagród, pięć Wyróżnień Specjalnych oraz dziesięć Wyróżnień.

Nagroda jest wynikiem współpracy wszystkich Nauczycieli, Rodziców oraz naszych Partnerów eTwinningowych. Wspólnie realizowaliśmy różnorodne projekty, uroczystości i akcje czytelnicze. To wspaniały sukces, ale i motywacja do dalszych działań.

Serdecznie dziękujemy wszystkim, którzy aktywnie włączają się w realizację przedsięwzięć czytelniczych oraz głośne czytanie dzieciom w szkole i w domu.

Laureaci nagród i wyróżnień otrzymają dyplomy i nagrody książkowe oraz zostaną zaproszeni do udziału w finale kampanii „Cała Polska czyta dzieciom” 2021 r. połączonym z panelem literackim poświęconym literaturze dla dzieci i młodzieży.

Data dodania: 2021-10-29 16:51:42
Data edycji: 2021-11-02 21:03:38