NAGRODA W KONKURSIE #OSEWyzwanie

Z przyjemnością informujemy, że nasza szkoła została laureatem Ogólnopolskiego Konkursu #OSEWyzwanie, organizowanego przez NASK (Naukowa i Akademicka Sieć Komputerowa Państwowy Instytut Badawczy) i Ministerstwo Cyfryzacji przy współpracy z Ministerstwem Edukacji Narodowej.

Do konkursu zgłosiło się 1606 szkół z całej Polski. Komisja Konkursowa zdecydowała o przyznaniu 764 nagród, a podstawą do ich przyznania była liczba punktów, które zdobyła szkoła zgłaszająca się do konkursu.

Nagrodami w Konkursie #OSEWyzwanie są mobilne pracownie multimedialne, każda składająca się z 16 laptopów umieszczonych w przenośnej szafie z punktem dostępowym do internetu, które będą wsparciem przy prowadzeniu lekcji i korzystaniu z internetowych zasobów edukacyjnych.

Warunkiem udziału było zgłoszenie się szkoły do projektu OSE i programu mLegitymacja szkolna oraz przesłanie pracy plastycznej pt. „Smart szkoła”. Szansę na wygraną zwiększała również deklaracja zgłoszenia się szkoły do programów OSE Hero oraz CodeWeek 2019.

Więcej o konkursie na stronie OrganizatoraTakże na stronach NASK, Ministerstwa Edukacji Narodowej oraz Ministerstwa Cyfryzacji znajdują się informacje o projekcie i laureatach konkursu.

Data dodania: 2019-09-24 19:38:12
Data edycji: 2019-09-24 19:46:48