NAGRODY, WYRÓŻNIENIA I CERTYFIKATY 2016/2017

Szkoła Podstawowa nr 1 i Gimnazjum Samorządowe nr 1 - Miejski Zespół Szkół nr 2

• Szkoła otrzymała wyróżnienie w programie „Bezpieczny Dolnoślązak” organizowanym przez Marszałka Województwa Dolnośląskiego.
  • Michał Surowiecki - 1 miejsce Powiatowym Turnieju Języka Angielskiego.
  • Jakub Orawiec - klasa 3d SP - II miejsce w XIII Powiatowym Turnieju Ortograficznym.
  • Drużyna Gimnazjum nr 1 w składzie: Daria Stec (kapitan), Jadwiga Marszałek, Dominika Perdon, Aleksandra Kaźmierczak i Patryk Kocioł z klasy 3a - III miejsce w rejonowych Mistrzostwach Pierwszej Pomocy.
  • Lena Dul - klasay 2b - III miejsce, a Mikołaj Olek - klasa 3d - wyróżnienie w Rejonowym Konkursie Recytatorskim "Maluchy lubią wiersze".
  • Drużyna klas 3 gimnazjum w składzie: Dorian Bandziak, Jakub Krawczyk, Oskar Michałek - 2 miejsce w Powiatowym Turnieju Wiedzy o Bezpieczeństwie w Ruchu Drogowym.
  • Julia Midera, Ida Sałek i Michał Maczyński - finaliści Mistrzostw Dolnego Śląska w SUDOKU.
  • Klasa 3A gimnazjum - 5 miejsce w województwie w międzynarodowym konkursie matematycznym „Matematyka bez granic".
  • Michał Maczyński - finalista etapu wojewódzkiego międzynarodowego konkursu matematycznego „ PANGEA”.
  • Jadwiga Marszałek - klasa 3A gimnazjum - wyróżnienie w okręgowym etapie Ogólnopolskiej Olimpiady Zdrowego Stylu Życia PCK.
  • Uczniowie klasy 2a i klasy 2b SP1 - wyróżnienie w Ogólnopolskim Konkursie "Mój Przyjaciel z porcji zdrowia".
  • Daria Warężak - kl. 2b SP1 - wyróżnienie w Regionalnym Konkursie Plastycznym "Śladami bohaterów W pustyni i w puszczy".
  • Chór Melikos - występ na scenie Politechniki Wrocławskiej w ramach 43. Festiwalu Barbórkowego Chórów Akademickich.
  • Chór Melikos - udział w koncercie finałowym Programu Akademia Chóralna – Śpiewająca Polska 2016 w Akademii Muzycznej we Wrocławiu.
  • Miłosz Kozioł z klasy 3B - 1 miejsce w kategorii gimnazjum oraz Karolina Chlastawa z klasy 5b - 2 miejsce w kategorii kaligrafii w VI Ogólnopolskim Konkursie Literackim na list odręcznie napisany na temat "Opowiem Ci mój sen."
  • Szymon Biegała - klasa 2C - finalista XXIII Regionalnego Konkursu Biologiczno-Ekologicznego Szkół Gimnazjalnych pod hasłem ,,Ochrona Przyrody w Polsce".
  • Reprezentacja dziewcząt - 7 miejsce w Finale Wojewódzkim Ligi Lekkoatletycznej Gimnazjów. Indywidualnie Eryka Janiec zdobyła brązowy medal w skoku w dal, a Weronika Godek w rzucie oszczepem.
  • Eryka Janiec - 1 miejsce w skoku w dal oraz w sztafecie 4x100m w Międzynarodowym Meczu Lekkoatletycznym.
  • Weronika Godek - srebrny medal w skoku wzwyż oraz brązowy w rzucie oszczepem, Anna Rudek - 4 miejsce w biegu na 200m przez płotki w Międzywojewódzkich Mistrzostwach Młodzików w Lekkiej Atletyce we Wrocławiu.
  • Weronika Godek - 5 miejsce w wieloboju skocznościowym, Anna Rudek - 6 miejsce w wieloboju sprinterskim, Eryka Janiec - 8 miejsce w wieloboju płotkarskim w Finale Ogólnopolskim "Lekkoatletyka Dla Każdego Nestle Cup".

Data dodania: 2020-02-16 18:41:20
Data edycji: 2020-04-19 20:02:27