NAGRODY, WYRÓŻNIENIA I CERTYFIKATY 2017/2018

Szkoła Podstawowa nr 1 i Gimnazjum Samorządowe nr 1

• Kacper Zefirian - kl. 3b - IV miejsce w XIV Regionalnym Konkursie Przyrodniczo - Krajoznawczym Edukacji Wczesnoszkolnej.
  • Szymon Biegała -3C -1 miejsce, Adrian Mrozik -3C - 2 miejsce, Michał Maczyński - 2A - 3 miejsce w powiatowym etapie Bolesławieckiego Konkursu Matematycznego.
  • Damian Pabis kl.3b i Nadia Jaworska kl.3c - wyróżnienia w Międzynarodowym Konkursie "Kangur Matematyczny".
  • MIlena Mrożek - II miejsce, a Konrad Ryż - III miejsce w Powiatowym Konkursie Plastycznym "Kapelusz w barwach pór roku".
  • Krzysztof Ostrowski z kl. 2A – II miejsce, Ida Sałek z kl. 3A – III miejsce w Powiatowym Turnieju Wiedzy o Sztuce.
  • Jakub Mazgaj - V miejsce w Regionalnym Konkursie Przyrodniczo-Ekologicznym Szkół Podstawowych pod hasłem ,,Ochrona Przyrody w Polsce".
  • Zuzanna Zapora i Justyna Biegała z klasy 3c - III miejsce w międzypowiatowym konkursie ekonomicznym ,,Rekiny finansjery’’.
  • Klasa 3c Gimnazjum - IV miejsce w województwie w Międzynarodowym Konkursie Matematycznym „Matematyka bez granic”.
  • Michał Surowiecki - I miejsce, a Natalia Kowalczyk - II miejsce w kategorii klas 6. w VI edycji konkursu powiatowego Macmillan Primary School Tournament.
  • Ida Sałek i Michał Maczyński - Finaliści Mistrzostw Dolnego Śląska w SUDOKU.
  • Ida Sałek - VI miejsce w Mistrzostwach Dolnego Śląska w Łamigłówkach.

Data dodania: 2020-03-01 20:09:24
Data edycji: 2020-05-05 15:01:41