NAGRODY, WYRÓŻNIENIA I CERTYFIKATY 2020/2021

• II miejsce klasy 3a w konkursie „Na baterie też jest sposób” - 289 kg zebranych baterii.
  • Klasa IIIb - finaliści konkursu wojewódzkiego "Edukacja Regionalna - Patriotyzm Jutra".
  • Marta Kiełczewska - kl. 1 c - laureatka powiatowego konkursu plastycznego Cztery pory roku - ZIMA.
  • Oliwia Pawłowicz - klasa 7c - wyróżnienie w grupie uczniów klas VII - VIII szkół podstawowych oraz klas I - IV szkół średnich w VI Powiatowm Konkursie Literackim "Zatrzymać w czasie".
  • Miłosz Walusiak – kl. 5a - wyróżnienie w konkursie recytatorskim „TEATR światem jest magicznym”.
  • Nikola Pawłowicz – kl.7c, Apolonia Phol – kl. 8b, Magdalena Filipek – kl.8a - nagrody główne Konkursu Recytatorskiego „TEATR światem jest magicznym”.
  • Natalia Walusiak – II miejsce, Oliwia Rogojś - III miejsce, Urszula Mróz - wyróżnienie w III Miejskim Konkursie Poetyckim pt. "- KTO TY JESTEŚ ?  -  POLAK MAŁY".
  • Katarzyna Łysakowska - II miejsce, Hanna Czochara - III miejsce, Gabriela Bachmatiuk - wyróżnienie w wojewódzkim konkursieLosy Polaków na Wschodzie w latach 1939-1956” w kategorii szkół podstawowych: praca plastyczna- plakat.
  • Mateusz Rutyna - klasa 8a - I miejsce etapu powiatowego I BOLESŁAWIECKIEGO KONKURSU HISTORYCZNEGO ,,Od starożytności do współczesności".
  • Emilia Trałka – Podsiadło - 3a, Jakub Sulik - 6d, Alex Pełech - 7c - laureaci MIĘDZYSZKOLNEGO KONKURSU PLASTYCZNO-HISTORYCZNEGO.
  • Laureaci konkursu EDI PANDA 2021:
    • Klasy IV: Kaja Lisiewska (4b) – I miejsce, Igor Filipiak (4c) – I miejsce
    • Klasy VI: Amelia Klich (6b) – I miejsce, Gabriela Ostrowska (6b) – III miejsce
    • Klasy VII: Liliana Rogalska (7a) – wyróżnienie, Maja Nikołajuk (7c) – wyróżnienie
    • Klasy VIII: Paula Konefał (8b) – I miejsce, Laura Gortych (8a) – wyróżnienie, Aleksandra Kobiałka (8b) – wyróżnienie, Wiktoria Jagodzińska (8b) – wyróżnienie.
  • Anna Rutyna kl. 7c oraz Emilia Klimek kl. 8b - wyróżnienia w Międzyszkolnym Konkursie z Języka Niemieckiego "Deutsch mal anders".
  • Igor Filipiak, Mariusz Myjkowski, Bartosz Szefer, Julia Kunaszko, Filip Mielecki - finaliści ogólnopolskiego konkursu InstLogik.
  • Marika Konieczna - 6b oraz Anna Rutyna - 7a - finalistki konkursu lingwistyki matematycznej WIEŻA BABEL.
  • Laureaci ogólnopolskiego konkursu Leon Matematyczny:
    • Klasy 4: Franciszek Król (4a) – III miejsce, Igor Filipiak (4c) – IV miejsce, Jagoda Zagdańska (4b) IX miejsce.
    • Klasy 5: Anna Madej (5a) V miejsce.
    • Klasy 6: Gabriela Ostrowska (6b) – V miejsce, Bartosz Hajdamowicz (6b) – VII miejsce.
    • Klasy 7: Mariusz Myjkowski (7b) – IV miejsce, Hanna Czochara (7a) – V miejsce, Oliwia Pawłowicz (7c) X miejsce.
  • Kacper Zefirian - IV miejsce, Damian Pabis - V miejsce, Paulina Maciak - V miejsce - laureaci etapu powiatowego Bolesławieckiego Konkursu Matematycznego klas V-VI BOLEK.
  • Natalia Mlak - V miejsce w Międzyszkolnym Konkursie "Z turystyką za pan brat".
  • Wojciech Kłosowski - kl. 2c oraz Damian Pabis - kl. 6b - finaliści Mistrzostw Świata Budowania w Edukacyjnym Minecrafcie.
  • Oliwia Zadora - wyróżnienie w XI Międzynarodowym Konkursie Plastyczno - Fotograficznym "Przyroda w Kolorach 2021".
  • Oliwier Skorupiński - I miejsce, Jakub Taracha - II miejsce, Dawid Mrozik - III miejsce w konkursie „Dzień Bezpiecznego Internetu” organizowanym przez Zespół Szkół Elektronicznych w Bolesławcu.
  • Piotr Filipek 3a, Hanna Plizga 3a, Blanka Miziniak 3a, Daria Warężak 6b, Natalia Dymarska 6b, Kira Akastolova 1b, Weronika Jankowska 3a- laureaci konkurs plastycznego dla dzieci i młodzieży ,,WOKÓŁ BOLESŁAWIECKIEJ GWIAZDKI ŻYCZLIWOŚCI”.
  • Marika Konieczna 6b - laureatka XII PRZEGLĄDU PIOSENKI RELIGIJNEJ  DLA DZIECI I MŁODZIEŻY – CANTATE DOMINO.
  • Minipiłka nożna dziewcząt – I miejsce w województwie: Roksana Kąkiel, Marika Konieczna, Nadia Szabłowska, Maja Nazarczuk, Julia Bojko, Zuzanna Droszczak, Katarzyna Kowalczyk, Gabriela Ostrowska.
  • Wojewódzka Szkolna Liga Lekkoatletyczna - chłopcy IV miejsce, dziewczęta VI miejsce.
  • Siatkówka plażowa – IV miejsce - strefa jeleniogórska - Szymon Buczkowski, Oliwier Bagiński, Mateusz Faltyn.
  • Mistrzowie Powiatu w piłce nożnej chłopców.
  • Mistrzowie Powiatu w minipiłce nożnej chłopców.
  • Wicemistrzynie Powiatu w piłce nożnej dziewcząt.
  • Powiatowe Sztafetowe Biegi Przełajowe - I miejsce dziewcząt młodszych, II miejsce chłopców starszych.
  • Powiatowy Konkurs Wiedzy o Sporcie
    • I miejsce - młodsza grupa (2008-2009) w składzie: Maja Mikołajewska, Wiktoria Bełza i Bartosz Szefer.
    • II miejsce - starsza grupa wiekowa (2006-2007) w składzie: Julia Sondaj, Apolonia Pohl i Szymon Buczkowski.
  • CERTYFIKAT EUROPEJSKIEGO DNIA SPORTU SZKOLNEGO.
  • Wyróżnienie dla biblioteki szkolnej w ogólnopolskim konkursie na najlepiej przeprowadzoną kampanię „Cała Polska czyta dzieciom”.
  • Certyfikaty Microsoft Innovative Educator Expert 2020/2021.
  • Tytuł Ambasadora programu eTwinning 2020/2021.
  •  Nauczycielskie i uczniowskie Krajowe Odznaki Jakości za projekt: „Boże Narodzenie – podaj dalej!”.
  •  Listy gratulacyjne od Fundacji Rozwoju Systemu Edukacji za projekt „Boże Narodzenie – podaj dalej!”.
  • Certyfikat Dnia Bezpiecznego Internetu.
  • Certyfikat Europejskiego Tygodnia Kodowania.
  • Certyfikat Programu TWOJE DANE – TWOJA SPRAWA.

Data dodania: 2021-07-28 08:32:13
Data edycji: 2021-07-28 09:18:02