DZIĘKUJEMY!!!

W piątek, 24 czerwca odbyły się uroczystości zakończenia roku szkolnego 2021/2022. Wcześniej, w środę 22 czerwca ze Szkołą Podstawową nr 1 pożegnali się ósmoklasiści, teraz już nasi absolwenci.

Pani Dyrektor Zenona Słobodzian podziękowała uczniom i nauczycielom za wspaniałą naukę i sukcesy w konkursach, a rodzicom za całoroczną współpracę.

Życzymy Wszystkim udanych, bezpiecznych i roześmianych wakacji.

W tym dniu szczególnie serdeczne podziękowania za pracę i zaangażowanie skierowane zostały do Pani Dyrektor Zenony Słobodzian, która zakończyła pracę na stanowisku dyrektora Szkoły Podstawowej nr 1 im. Janusza Kusocińskiego.

– Proszę przyjąć serdeczne podziękowania za pełną odpowiedzialności wieloletnią pracę na stanowisku dyrektora SP nr 1. Dziękuję Pani za dbałość w tworzeniu przyjaznych warunków do nauki w szkole. Życzę dalszych sukcesów w życiu prywatnym i zawodowym. Jestem przekonany, że Pani aktywna i twórcza postawa będzie nadal znajdowała uznanie w oczach uczniów i ich rodziców oraz będzie źródłem osobistej satysfakcji – powiedział prezydent Bolesławca Piotr Roman.

Dziękujemy Pani Dyrektor!

Foto: Urząd Miasta Bolesławiec