PIERWSZAKI CZYTELNIKAMI

Kończąc obchody Międzynarodowego Miesiąca Bibliotek Szkolnych, zorganizowałyśmy uroczystość dla naszych najmłodszych. Tym razem w związku z epidemiczną sytuacją wszystko się odbyło nieco inaczej niż zwykle. To nasi milusińscy gościli w swoich klasach PANIĄ Z BIBLIOTEKI, która -  niczym Mikołaj świąteczne prezenty - przyniosła najpiękniejsze, starannie wybrane książki. Zebrani bardzo uważnie zapoznali się ze sposobem wypożyczania książek, nauczyli się odróżniać książkę z biblioteki od innych książek, zobaczyli karty książek i swoje karty czytelnika; a po ślubowaniu przystąpili do pierwszych wypożyczeń.

Starsze koleżanki innym razem wcielą się bajkowe postaci i przygotują przedstawienie, ale uczniów pierwszych klas już zapraszamy do biblioteki i życzymy wspanialej książkowej przygody.

To między innymi na nich czekają nowe, pachnące, piękne oraz kolorowe baśnie, bajki i bajeczki zakupione w ramach Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa. DO ZOBACZENIA!

Data dodania: 2020-11-04 21:53:10
Data edycji: 2020-11-04 21:54:18