PLENER TWÓRCZOŚCI W PIERWSZYM DNIU WIOSNY

W Pierwszym Dniu Wiosny postawiliśmy na radość, kreatywność i dobrą zabawę.

​21 marca w Szkole Podstawowej nr 1 miał miejsce Pleneru Twórczości, w którym wzięli udział uczniowie naszej szkoły wraz z nauczycielami. Sprzyjająca pogoda wczesnej wiosny sprawiła, że kilkumiesięczna praca uczniów miała udany przebieg. Uczniowie z zacięciem spędzali godziny na przygotowaniu plakatów obrazujących zdrowy styl życia i stoisk w formie targów turystycznych prezentujących dany kraj za pomocą wszystkich zmysłów: wzroku, słuchu, smaku, węchu i dotyku.

To był ważny dzień w Szkole Podstawowej nr 1 w Bolesławcu, podczas którego uczniowie opuszczali sale lekcyjne, by jak najlepiej zaprezentować twórcze działania. Tego dnia przybyli goście mogli skosztować potrawy charakterystyczne dla danego kraju, które przygotowali nasi uczniowie.

​Uczniowie podeszli do pracy z wielkim entuzjazmem i wykazali się ogromnym zaangażowaniem.

​Rezultaty pracy w postaci dużej ilości wykonywanych różnymi technikami prac można było obejrzeć przed salą lekcyjną podczas Pleneru Twórczości. Tego dnia przybyli goście mogli skosztować potrawy charakterystyczne dla danego kraju, które przygotowali nasi uczniowie. Młodsze klasy stworzyły plakaty promujące zdrowy styl życia.

Dziękujemy wszystkim za udział i twórczą atmosferę. Było pięknie !

Data dodania: 2019-05-06 18:24:41
Data edycji: 2019-05-06 18:26:32