POŻEGNANIE SZKOŁY PRZEZ KLASY VIII

Dziś uczniowie naszej szkoły oficjalnie zakończyli kolejny rok nauki. Rozdanie świadectw i pożegnanie szkoły na dwa wakacyjne miesiące wyglądało inaczej niż zwykle.

W związku z nadal obowiązującym na terenie naszego kraju stanem epidemii nie mogły odbyć się tradycyjne uroczystości, a wręczenia świadectw miały charakter bardziej kameralny. Uczniowie klas I – VII spotkali się z wychowawcami na świeżym powietrzu, w różnych miejscach i godzinach, z zachowaniem środków bezpieczeństwa.

Pożegnanie ostatnich klas było również bardzo symboliczne. Ósmoklasiści pożegnali się ze swoją szkołą o wyznaczonych godzinach w hali sportowej podczas krótkiego spotkania z panią dyrektor i wychowawcami. Najlepsi absolwenci otrzymali nagrody za osiągnięcia dydaktyczne.

Tytuły Prymusa Szkoły otrzymali Mikołaj Mankiewicz i Karolina Chlastawa,

a nagroda za wybitne osiągnięcia sportowe trafiła do Katarzyny Abramowicz.

Nadeszły długo oczekiwane wakacje. Życzymy wszystkim samych słonecznych dni oraz radosnego i bezpiecznego wypoczynku.

Data dodania: 2020-06-26 18:00:54
Data edycji: 2020-06-29 18:03:43