PROGRAM DOMOWYCH DETEKTYWÓW

Program  Domowych  Detektywów - ,,Jaś  i  Małgosia  na  tropie"  był  realizowany  w  klasach: 4a  i  4c  w  roku  szkolnym  2018/2019.

Głównymi  celami  programu  było:

• opóźnienie  momentu,  w  którym  młodzi  ludzie  po  raz  pierwszy  sięgają  po  alkohol,
  • zmniejszenie  spożycia  alkoholu  wśród  nastolatków, którzy  już  próbowali  pić,
  • ograniczenie  skali  problemów  związanych  z  piciem  alkoholu  przez  młodzież.

27.05.2019r.  odbyło  się  podsumowanie  realizacji  programu  na  ,,Wieczorze  Jasia  i  Małgosi",  który  wspólnie  przygotowali  uczniowie  klasy  4a  i  4c,  realizatorzy  programu  i  rodzice  uczniów. Podczas  ,,Wieczoru  Jasia  i  Małgosi"  uczniowie  uczestniczyli  we  wspólnych  zabawach  integracyjnych, przygotowali  ciekawe  prezentacje. Wcześniej  wykonali  plakaty  promujące  zdrowy  styl  życia  bez  nałogów,  którymi  ozdobili  aulę  szkoły.  Na  zakończenie  uczniowie  otrzymali  pamiątkowe  dyplomy.  W  nagrodę za wspólny  wysiłek  rodzice  przygotowali  słodki  poczęstunek.

Realizatorzy  programu;

Joanna  Kawka-  pedagog  we  współpracy  z  wychowawczynią  klasy 4a  Panią  Karoliną  Sobczyk

Monika  Fabin - wychowawczyni  klasy  4c

Data dodania: 2019-05-31 07:00:30