PRZYSZŁA WIOSNA!

Świętujemy na wesoło pierwszy Dzień Wiosny.

21.marca w naszej szkole obchodziliśmy pierwszy dzień wiosny. Uczniowie klas 4-8 przebierali sie na wylosowany wcześniej kolor, dlatego też wszyscy wyglądali wiosennie i kolorowo.

Uczniowie klas 7-8 brali udział w interdyscyplinarnym konkursie pt.Sprawny jak Kusy. Musieli wykazać się wiedzą o patronie naszej szkoły, a następnie rywalizowali w konkurencjach sportowych. Uczniowie klas 4-6 uczestniczyli w konkursie pt. W zdrowym ciele zdrowy duch". Oprócz konkurencji sportowych, odpowiadali na pytania dotyczące zdrowego odżywiania i aktywnego trybu życia. Rywalizacje klasowe cieszyły się ogromnym zaangażowaniem i zainteresowaniem. Zamiast lekcji uczniowie uczyli się zasad fair play podczas szkolego Dnia Gier.

A na deser...
Klasa 5b wraz z Panią Małgorzatą Giedrojć- Sypień zaprosili na przedstawienie pt. „Demeter i Kora, czyli kiedy nadchodzi wiosna”. To był naprawdę wesoły i intensywny dzień.

Zresztą, obejrzyjcie galerię i oceńcie sami

Data dodania: 2022-03-22 07:20:13
Data edycji: 2022-03-22 07:21:46