RAZEM NA ŚWIĘTA

Nasza szkoła wzięła udział w akcji "Razem na Święta", organizowanej przez Ministerstwo Edukacji Narodowej. Celem przedsięwzięcia jest zarówno pomoc innym, jak również budowanie wspólnot i kształtowanie odpowiedzialności za drugą osobę. W ubiegłym roku w akcję włączyli się uczniowie i nauczyciele z ponad 6 tys. placówek. Organizowali oni zbiórki darów dla potrzebujących, pomagali seniorom w przedświątecznych porządkach, odwiedzali osoby chore i samotne.

Okres przedświąteczny to najlepszy czas, aby okazać wsparcie osobom starszym, chorym, samotnym, potrzebującym pomocy z naszych społeczności szkolnych i lokalnych.

Nasza szkoła włączyło się w akcję poprzez przygotowanie świątecznych kartek do Dziennego Domu Seniora + w Bolesławcu.

Data dodania: 2020-12-13 13:57:36
Data edycji: 2020-12-18 13:58:04