ROZGRZEWKA

Szkolny Związek Sportowy "Dolny Śląsk" już dzisiaj ogłasza feryjną ROZGRZEWKĘ dla dolnośląskich uczniów przed Konkursem Wiedzy o Igrzyskach Olimpijskich.

Codziennie, począwszy od 7.01.2021 r., o godzinie 18,00 na profilu FB www.facebook.com/dolnoslaski.szs/ zamieszczane będzie jedno pytanie przygotowane przez dolnośląskiego olimpijczyka. Odpowiedzi prosimy przesyłać w komentarzach. Oprócz, mamy nadzieję, tej właściwej, także imię, nazwisko, szkołę i klasę odpowiadającego. Osoba, która najszybciej odpowie poprawnie na pytanie otrzyma nagrodę dnia – specjalną koszulkę sportową.

Dzisiejszy zwycięzca, który jako pierwsza poda poprawną odpowiedź, oprócz obiecanej koszulki otrzyma także nagrodę specjalną - książkę "Teacher Ball Ukemi", której współautorem jest Rafał Kubacki. Oczywiście książka będzie podpisana przez Mistrza.

Już teraz trzymamy kciuki. Do zobaczenia o 18,00

Data dodania: 2021-01-07 16:00:10