SPRAWNE DOLNOŚLĄZACZKI

Uczniowie klasy 1b uczestniczą w programie Sprawny Dolnoślązaczek.

Program ma na celu uaktywnienie dzieci z klas I-III szkół podstawowych poprzez ciekawe formy realizacji zajęć wychowania fizycznego. Dzieci w trakcie roku mają do zdobycia 6 sprawności : rowerzysty/turysty, gimnastyka, piłkarza, lekkoatlety, narciarza/łyżwiarza, pływaka/wodniaka. Lekcje wychowania fizycznego ukierunkowane są na nabycie umiejętności, które pozwalają zdobyć poszczególne sprawności.

6 czerwca mali sportowcy z kla 1b i 2b wzięli udział w zajęciach z trenerem "Lekkoatletyka dla każdego" i  otrzymali sprawność lekkoatlety. Była to już szósta sprawność "Sprawnego Dolnoślązaczka".

W poprzednich miesiącach uczestniczyli w wielu ciekawych zajęciach sportowych i zdobyli sprawności: saneczkarza, piłkarza, tancerza, biegacza przełajowego i pływaka.

Data dodania: 2019-06-15 20:42:14
Data edycji: 2019-06-15 20:43:28