Sukces uczniów klasy 2a w Miejskim Konkursie Plastycznym ''Ze smogiem wygramy, gdy o czyste powietrze sami zadbamy''

9 grudnia został rozstrzygnięty Miejski Konkurs Plastyczny "Ze smogiem wygramy, gdy o czyste powietrze sami zadbamy”, zorganizowany przez bolesławiecką Straż Miejską w ramach corocznego projektu "Bezpieczny Bolesławiec”, który objęty jest honorowym patronatem przez Prezydenta Miasta Bolesławiec Piotra Romana.

Do konkursu zgłoszono około 200 prac, które oceniła komisja konkursowa. Wyłoniono 12 zwycięskich prac – po 3 w każdej z kategorii klas oraz 3 wyróżniono (osobno oceniono klasy I, II, III).

Uroczyste ogłoszenie wyników i wręczenie nagród przez Prezydenta Miasta Piotra Romana nastąpiło w sali konferencyjnej Bolesławieckiego Ośrodka Kultury - Międzynarodowego Centrum Ceramiki.

Zwycięskie prace zostały umieszczone na kalendarzu plakatowym, na rok 2023. Ponadto ze wszystkich prac konkursowych, które wpłynęły do Straży Miejskiej w Bolesławcu utworzono galerię, którą można obejrzeć w BOK - MCC do 20 grudnia 2022 r.

Z przyjemnością informujemy, że uczniowie klasy 2a zostali laureatami konkursu.

W kategorii klas II

I miejsce - Jakub Bogacki
III miejsce - Natalia Przybylska

Gratulacje!!!

Dziękujemy wszystkim uczestnikom konkursu.

Info. Irena Bartosz

Data dodania: 2022-12-12 07:37:06