ŚWIĄTECZNE ŻYCZENIA! OD BOLESŁAWIAN DLA BOLESŁAWIAN

Wielkanoc tuż, tuż! Święto przebudzenia, radości, życia …

Covid-19 jest jednak cały czas z nami, ogranicza nas, zamyka w czterech ścianach, usiłuje zakneblować naszą energię!

Wirus chce zniszczyć więzy społeczne, zburzyć naszą wspólnotę, wpędzić nas w stany depresyjne, rozerwać sieć ludzkich relacji. Patogen jak zombie zaraża obojętnością, niechęcią i ludzkim egoizmem!

Bolesławianie, nie dajmy się!

Nie pozwólmy, żeby życzliwość i kreatywność zostały znokautowane przez lock down i poddane kwarantannie!

Drodzy bolesławianie, zachęcamy Was do wykonania świątecznych kartek, napisania życzeń do najbliższych, znajomych, ale również, jeśli chcecie, do całkowicie obcych Wam osób.

Stwórzcie prace plastyczne z motywami wielkanocnymi.

W wersji elektronicznej (np. skan kartki, życzenia) prześlijcie pod adresem animacja@bok.boleslawiec.pl.

Najciekawsze dzieła zostaną opublikowane na stronie Urzędu Miasta Bolesławiec, Bolesławieckiego Ośrodka Kultury – Międzynarodowego Centrum Ceramiki, na profilach facebookowych. Te życzenia świąteczne – obwieszczenia serdeczności wydrukujemy w dużym formacie i ozdobimy nimi słupy ogłoszeniowe, umieścimy w naszych witrynach!

Kochani, dajcie się ponieść fali czułej życzliwości!

Czekamy na Wasze pomysły do 29 marca 2021 r.!

Data dodania: 2021-03-24 11:42:34
Data edycji: 2021-03-24 11:45:04