Świetlicowy Koncert Kolęd i Pastorałek

Dnia 22.12.2022 r. odbył się ósmy już Świetlicowy Koncert Kolęd i Pastorałek. W koncercie wzięły udział dzieci z klasy I-II, które wcześniej przygotowywały swój występ w domu z rodzicami.
Wychowankowie zaśpiewali przygotowane przez siebie kolędy i pastorałki, które pozwoliły przenieść się na chwilę w atmosferę zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia. Uczniowie podczas występu śpiewali z wielkim zaangażowaniem. Po zakończonym występie uczestnicy konkursu otrzymali dyplomy i słodycze. Na koniec wychowankowie zaśpiewali wspólnie kolędę „Wśród nocnej ciszy”. Podczas koncertu młodych wokalistów wspierali wychowawcy świetlicy oraz nauczyciele uczący dzieci w danej klasie. Wspólne kolędowanie pozwoliło na kultywowanie tradycji Bożego Narodzenia oraz rozwijania uzdolnień artystycznych.

Data dodania: 2023-01-02 11:35:19
Data edycji: 2023-01-02 11:36:01