REKRUTACJA DO KLASY I NA ROK SZKOLNY 2021/2022

Czcionka:

A+A-

Kontrast:

Szkoła z Tradycją Sportową

Szkoła z Tradycją Sportową

Miło nam poinformować, że Szkoła Podstawowa nr 1 w Bolesławcu zajęła I miejsce w ogólnopolskim konkursie „Szkoła z Tradycją”.

 

Konkurs organizuje fundacja „Szansa”, a patronat honorowy objął Marszałek Senatu, Bogdan Borusewicz. Uroczyste wręczenie nagród odbyło się na oficjalnej Gali w Warszawie.

 

Głównym celem konkursu jest przywrócenie tradycyjnej roli szkoły jako miejsca, wokół którego może koncentrować się życie wspólnot szkolnych. Konkurs obejmuje szkoły podstawowe, gimnazjalne i ponadgimnazjalne. Odbywa się wyłącznie w środowisku internetowym i polega na rywalizacji między poszczególnymi prezentacjami przygotowanymi przez szkoły.

 

To już trzecia edycja tego konkursu. Jest on skierowany do szkół kultywujących lub tworzących tradycję szkolną i lokalną. Zgłoszone projekty były oceniane pod kątem pomysłowości, oddziaływania edukacyjnego, wychowawczego i społecznego oraz nowatorstwa i zaangażowania. Pod uwagę było również brane znaczenie tej inicjatywy dla społeczności lokalnej.

 

Wskazane przez internautów prezentacje pozwoliły Kapitule Konkursu wyłonić po 12 finalistów w każdej kategorii. Ostateczny werdykt należał do laureatów poprzedniej edycji konkursu. Nasza szkoła startowała w kategorii „Szkoła z Tradycją Sportową” .

 

Zaprezentowaliśmy nasze wieloletnie działania sportowe, skoncentrowane wokół patrona naszej szkoły – Janusza Kusocińskiego.

 

Data dodania: 2017-11-09 15:07:57
Data edycji: 2020-06-15 15:09:24
Ilość wyświetleń: 74

Konkursy

Aktualne konkursy szkolne i pozaszkolne
Więcej informacji

PORADY

Wsparcie, porady, przydatne informacje
Więcej informacji

Kalendarz

Współpracujemy

Kształcić duszę cnotami, umysł naukami, a ciało sportem.

Janusz Kusociński
Bądź z nami
Aktualności i informacje
Biuletynu Informacji Publicznej
Facebook