TAM, GDZIE ZAWRACAJĄ BOCIANY

W maleńkiej miejscowości, na odludziu, gdzie "nawet bociany zawracają", spotykają się nastolatkowe Lena i Szymon. Warszawianka Lena zostaje odesłana "za karę" do pensjonatu babci, a Szymon przyjeżdża od lat do dziadków pomagać im w gospodarstwie agroturystycznym.

Czy wakacje w Bocianach Małych okażą się całkowitą porażką? Jakie tajemnice kryją ruiny spalonego szpitala psychiatrycznego? Co wspólnego z pożarem ma dziadek Szymona? Skąd w ruinach biorą się kwiaty i znicze? Kto szuka zemsty? I wreszcie: czy wakacyjna miłość ma szansę na przetrwanie? Przeczytajcie, a znajdziecie odpowiedzi na te pytania.

Mamy dla Was wyjątkową niespodziankę.

Zapraszamy na spotkanie z pisarką Joanną Jagiełło, która opowie o swojej książce "Tam, gdzie zawracają bociany" oraz przeczyta jej fragmenty.

A teraz prosto do biblioteki po książkę – jedną z wielu nowości kupionych w ramach Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa, oraz polecanych przez Fundację „ABCXXI – Cała Polska czyta dzieciom”

Data dodania: 2020-11-30 18:54:48
Data edycji: 2021-08-29 09:53:49