REKRUTACJA DO KLASY I NA ROK SZKOLNY 2021/2022

Czcionka:

A+A-

Kontrast:

TYDZIEŃ GŁOŚNEGO CZYTANIA

Zapraszamy do udziału w projekcie czytelniczym zorganizowanym z okazji XIX OGÓLNOPOLSKIEGO TYGODNIA CZYTANIA DZIECIOM pod hasłem CAŁA POLSKA CZYTA DZIECIOM O ZWIERZĘTACH!

 

Ogólnopolski Tydzień Czytania Dzieciom to coroczna akcja inicjowana w pierwszym tygodniu czerwca przez Fundację „ABCXXI – Cała Polska czyta dzieciom”. Zaczynamy 30 maja i będziemy bawić się książkami aż do 7 czerwca.

 

Tegoroczny Tydzień odbywa się wirtualnie, pod hasłem „Cała Polska czyta dzieciom o zwierzętach”. Cieszycie się, prawda? Dziewić dni z książkami o zwierzętach. 

 

Każdy dzień poświęcamy innemu zwierzęciu. Opowiemy zarówno o naszych ukochanych domowych pupilach, jak i o dzikich gatunkach: wilkach, żubrach i niedźwiedziach. Będzie dużo czytania, mnóstwo ciekawych książek, konkursów i niespodzianek! W tym roku wszystkie nasze działania przenosimy do sieci i zapraszamy do wspólnej zabawy w wersji on-line.

 

Mamy dla was dodatkową propozycję. Pokażcie swoje ukochane czworonogi, podzielcie się książkami o nich. Napiszcie o swoich zainteresowaniach zwierzętami, narysujcie, zróbcie filmik, kolaż lub komiks. Przyślijcie nam swoje prace na adres biblioteki: bibliotekabol@wp.pl.

 

Zapraszamy do wspólnej zabawy.

 

 

Data dodania: 2020-05-30 17:02:36
Data edycji: 2020-08-13 17:03:58
Ilość wyświetleń: 677

Konkursy

Aktualne konkursy szkolne i pozaszkolne
Więcej informacji

PORADY

Wsparcie, porady, przydatne informacje
Więcej informacji

Kalendarz

Współpracujemy

Kształcić duszę cnotami, umysł naukami, a ciało sportem.

Janusz Kusociński
Bądź z nami
Aktualności i informacje
Biuletynu Informacji Publicznej
Facebook