Tytuł Microsoft Innovative Educator Expert dla nauczycielek SP1

Z przyjemnością informujemy, że w dwie nauczycielki naszej szkoły - Izabela Kulpa i Teresa Prokowska - w sierpniu 2019 r. otrzymały zaszczytny tytuł Experta-Innowacyjnego Nauczyciela Microsoftu.

Microsoft Innovative Educator Expert jest wyjątkowym programem stworzonym w celu wyróżnienia wizjonerów i pasjonatów edukacji z całego świata, którzy dają przykład, jak wykorzystywać nowoczesne technologie w edukacji, poprawiając tym samym wyniki w nauce swoich uczniów.

Społeczność MIE Expert'ów dzieli się swoją wiedzą i pasją z uczniami oraz innymi nauczycielami w szkole, w regionie i w Polsce w trakcie spotkań, szkoleń, konferencji, aktywności w social media i udzielaniu się w środowisku edukacyjnym. MIEE to nauczyciele, którzy cały czas podnoszą swoje kompetencje i wiedzę na temat nowoczesnych metod nauczania z efektywnym wykorzystaniem technologii, interesują się rozwojem edukacji na świecie i szukają inspiracji z różnych krajów. Owocem tej współpracy są innowacje wprowadzane do szkół.

Data dodania: 2019-08-14 18:45:32
Data edycji: 2019-09-04 18:46:02