Tytuły Innowacyjnych Ekspertów Edukacyjnych na rok 2022-2023 przyznane!

Z przyjemnością informujemy, że panie Izabela Kulpa i Teresa Prokowska po raz czwarty zostały uhonorowane tytułem Microsoft Innovative Educator Expert na rok szkolny 2022-2023. Wyróżnienie to przyznane jest za pracę i osiągnięcia w poprzednim roku szkolnym, na kolejny rok.
Firma Microsoft wybiera ekspertów spośród innowacyjnych nauczycieli z całego świata. Tworzą oni globalną społeczność wspierającą innych pedagogów poprzez dzielenie się wiedzą na temat nowych programów i narzędzi informatycznych oraz możliwościach wykorzystania ich w procesie nauczania, a także poprzez dzielenie się dobrymi praktykami z innymi ekspertami oraz współpracownikami. Dzięki zakwalifikowaniu się do grona innowacyjnych ekspertów edukacyjnych nauczyciele mają możliwość rozwijania własnych kompetencji cyfrowych, testowania nowych produktów i usług Microsoft dla edukacji, współpracy z nauczycielami z całego świata, uczestnictwa w rozmaitych szkoleniach, konferencjach oraz projektach. Do wielu tych działań zapraszani są również uczniowie wyróżnionych nauczycieli.
W liście gratulacyjnym informującym o przyznaniu tytułu czytamy:
„Dołączasz do grupy jednych z najbardziej niesamowitych nauczycieli, którzy umożliwiają dzisiejszym uczniom tworzenie świata jutra. W firmie Microsoft wierzymy, że sama technologia nie może zbudować umiejętności XXI wieku dla uczniów. Jest akceleratorem, ale siła zmiany leży w nauczycielach. Dlatego łączymy twórców zmian, takich jak Ty, aby docenić i rozwijać Twoje osiągnięcia.” I dalej „GRATULUJEMY wyboru na eksperta MIEE. Cieszymy się, że możemy być częścią Twojej podróży w tworzeniu środowiska innowacji w edukacji z wykorzystaniem technologii.”

Data dodania: 2022-09-12 20:16:27
Data edycji: 2022-09-14 16:51:17