UCZNIOWIE SZCZEGÓLNIE UZDOLNIENI JAKO KAPITAŁ KULTUROWY

Uczniowie szczególnie uzdolnieni jako kapitał kulturowy to tytuł międzynarodowej konferencji, która odbyła się 15 listopada 2017 r. w siedzibie Dolnośląskiego Ośrodka Doskonalenia Nauczycieli we Wrocławiu. W  przedsięwzięciu tym brały udział nauczycielki naszej szkoły panie Małgorzata Giedrojć- Sypień i Katarzyna Kazanowska.

Konferencja miała związek z Dolnośląskim Systemem Wspierania Uzdolnień, funkcjonującym w regionie od 18 lat jako wspólna inicjatywa Urzędu Marszałkowskiego Województwa Dolnośląskiego, Kuratorium Oświaty we Wrocławiu, DODN, wyższych uczelni, jednostek samorządu terytorialnego oraz organizacji pozarządowych.

Uczestnikami konferencji byli przedstawiciele tych instytucji, dyrektorzy i liderzy wspierania uzdolnień ze szkół należących do Dolnośląskiej Sieci Szkół Wspierających Uzdolnienia, pracownicy regionalnych i powiatowych ośrodków doskonalenia nauczycieli, dyrektorzy i nauczyciele dolnośląskich szkół, zainteresowani proponowana problematyką. Międzynarodowy pierwiastek wnieśli zaproszeni goście z Rosji i Ukrainy.

Data dodania: 2017-11-15 20:39:55
Data edycji: 2020-06-02 20:45:58