Uroczystość Rozpoczęcia Roku Szkolnego 2022/2023

W uroczystym apelu uczniów klas I - III udział wzięli gospodarze szkoły: Dyrektor Szkoły Pani Małgorzata Giedrojć – Sypień, Wicedyrektor Pani Marta Bednarz, Władze Miasta z I Zastępcą Prezydenta Miasta Bolesławiec Panią Renatą Szewczyk, Przewodniczącym Rady Miasta Panem Józefem Pokładkiem, Skarbnikiem Rady Rodziców Panem Dariuszem Rutyną, Rodzice, Nauczyciele. Po zakończonej części oficjalnej, podczas której przekazano życzenia spokojnego i udanego roku szkolnego oraz nawiązano do wydarzeń z 1 września 1939 roku i sytuacji za naszą wschodnią granicą, odbył się występ artystyczny przygotowany przez uczniów klas drugich pod kierunkiem wychowawców: Ireny Bartosz, Magdaleny Czyżewskiej i Beaty Kłodnickiej. Na zakończenie apelu zaprezentowała się akrobatyczno – artystyczna grupa Ocelot.
W klasach IV – VIII uroczystość prowadzoną przez uczniów kl. 5a Amandę Kaczmarek i Huberta Dula uświetnił występ Varvary Fytsyk i Weroniki Jankowskiej. Uroczysty apel z udziałem Dyrekcji Szkoły, Przewodniczącej Rady Rodziców Pani Magdaleny Jankowskiej, Społeczności Szkolnej, Rodziców przygotowali wychowawcy klas piątych: Izabela Forczak, Monika Mlak, Agata Zientala – Zawadzka.

Opracowanie: Irena Bartosz

Data dodania: 2022-09-06 17:49:06