ZAGADKOWA SZKOŁA, CZYLI MUZYCZNO - CZYTELNICZY ESCAPE ROOM

Popularna zabawa, polegająca na uwolnieniu się z pokoju po rozwiązaniu ciągu zagadek w określonym czasie, zagościła w naszej szkole. W tym tygodniu uczniowie klas 4c i 5b wzięli udział w muzyczno - czytelniczym escape roomie.

Na jedną godzinę lekcyjną pracownia muzyczna i biblioteka z czytelnią zamieniły się w pokoje zagadek, a uczniowie w trzech grupach musieli odgadnąć tajemnicze hasło, po odnalezieniu i wykorzystaniu ukrytych wskazówek. Po drodze należało rozwiązać sześć trudnych zadań w określonej kolejności.

Każda drużyna musiała wykazać się spostrzegawczością i sprytem, kojarzyć fakty, rozwiązać szereg zagadek i łamigłówek, złamać kody i odczytać tajemnicze hasło. Trzeba było nie tylko wykorzystać własną wiedzę, kreatywność i umiejętności, ale i sprawnie ze sobą współpracować. Wszystkim grupom udało się odczytać hasło i tym samym zakończyć pełnym sukcesem szkolny escape room.

Data dodania: 2019-06-09 05:34:59
Data edycji: 2019-06-13 05:35:13