Czcionka:

A+
A-

Kontrast:

Zajęcia dodatkowe

Zajęcia pozalekcyjne w Szkole Podstawowej nr 1 w Bolesławcu

                       w  roku szkolnym   2019/2020

 

Imię i nazwisko nauczyciela

Rodzaj zajęć

Klasa

Termin

Marta Bednarz

Kółko z języka niemieckiego

1a

 

Środa 11.40-12.25

Iwona Majewska

 

Zajęcia rozwijające kreatywność i twórczość

1b

Środa 11.40-12.25

Monika Parczewska

 

Zajęcia rozwijające kreatywność i twórczość

1c

Środa 11.40-12.25

Irena Bartosz

Zajęcia rozwijające kreatywność i twórczość

2a

Czwartek 11.40-12.25

Magdalena Czyżewska

Zajęcia rozwijające kreatywność i twórczość

2b

Czwartek 11.40-12.25

Beata Kłodnicka

Zajęcia rozwijające kreatywność i twórczość

2c

Piątek 11.40-12.25

Marta Rutka-Liput

Zajęcia rozwijające kreatywność i twórczość

3a

Poniedziałek 11.40-12.25

Monika Mlak

Kółko z języka niemieckiego

3a

 

Środa 12.45-13.30

Fulczyńska Katarzyna

Zajęcia rozwijające zainteresowania i uzdolnienia

3b

Piątek 10.45-11.30

Izabela Kulpa

Kółko muzyczne - chór

3b

 

Czwartek 12.45-13.30

Jandulska Dorota

Zajęcia rozwijające zainteresowania i uzdolnienia 

3c

Wtorek 11.40-12.25

Agnieszka Kaźmierczak

Kółko przyrodniczo-ekologiczne

3c

 

Środa 12.45-13.30

Mirosław Stuczyński

Kółko informatyczne

4a

 

Czwartek 13.30-14.20

Renata Kruszelnicka

Kółko historyczne

5a

 

Wtorek 12.45-13.30

Izabela Kulpa

Kółko muzyczne – chór

5b

 

Poniedziałek 14.25-15.10

Katarzyna Syguła-Wieczorek

Pracownia Twórczej Ekspresji

5c

Wtorek 13.30-14.20

Agnieszka Kaźmierczak

Kółko biologiczne

5d

 

Środa 13.30-14.20

Marta Bednarz

Kółko z języka niemieckiego

5e

 

Czwartek 11.30-12.25

Monika Mlak

Kółko z języka niemieckiego

6a

 

Poniedziałek 8.00-8.45

Mirosław Adamarczuk

Kółko historyczne

6b

 

Czwartek 13.30-14.20

Joanna Kuriata

Kółko matematyczne

 

6c

Czwartek 13.30-14.20

Agata Zientala-Zawadzka

Kółko z języka niemieckiego

6d

 

Czwartek 8.00-8.45

Izabela Forczak

Kółko matematyczne

8a

 

Piątek 8.00-8.45

Joanna Tomaszewska

Kółko z języka polskiego

8a

 

Piątek 12.45-13.30

Katarzyna Syguła-Wieczorek

Pracownia Twórczej Ekspresji

8b

Wtorek 14.25-15.10

Katarzyna Kazanowska

Kółko matematyczne

8b

 

Piątek 12.45-13.30

Wioletta Chlastawa

Zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze z języka  polskiego

4

Czwartek 8.00-8.45

Maria Przewoźnik

Zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze z języka  polskiego

5

Wtorek 13.35-14.20

Wioletta Chlastawa

Zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze z języka  polskiego

6

Środa 12.45-13.30

Joanna Tomaszewska

Zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze z języka  polskiego

7-8

Piątek 13.30-14.20

Katarzyna Kazanowska

Zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze z matematyki

4

Czwartek 13.30-14.20

Joanna Kuriata

Zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze z matematyki

5

Czwartek 12.25-13.30

Joanna Kuriata

Zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze z matematyki

6

Poniedziałek 13.30-14.20

Izabela Forczak

Zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze z matematyki

7-8

Środa 14.25-15.10

Data dodania: 2019-03-03 18:55:44
Data edycji: 2019-09-30 17:13:57
Ilość wyświetleń: 642

Konkursy

Aktualne konkursy szkolne i pozaszkolne
Więcej informacji

PORADY

Wsparcie, porady, przydatne informacje
Więcej informacji

Kalendarz

Współpracujemy

Kształcić duszę cnotami, umysł naukami, a ciało sportem.

Janusz Kusociński
Bądź z nami
Aktualności i informacje
Twój Boks
Dowolna informacja
Przykładowy button