ZIMOWY DZIEŃ BABCI I DZIADKA

Dnia 20 stycznia 2023 roku uczniowie klasy 2a z wychowawcą Ireną Bartosz zaprosili Babcie i Dziadków na uroczystość z okazji ich Święta.
Ze względu na fakt, że w ostatnich latach nie mogliśmy wspólnie świętować, był to szczególnie wyczekiwany dzień.
Program artystyczny w noworoczno - karnawałowym nastroju wywołał wśród licznie zgromadzonych gości uśmiech, radość, łzy i wzruszenie. Mali artyści z przejęciem wygłaszali swoje role w pięknie udekorowanej auli.
Z serdecznymi słowami zwróciły się do wszystkich zebranych Dyrektor Szkoły Pani Małgorzata Giedrojć - Sypień i Koordynator Uniwersytetu Trzeciego Wieku Pani Wiesława Olczyk. Zaproszenie na uroczystość przyjęły również Wicedyrektor Szkoły Pani Marta Bednarz i Pedagog Szkolny Pani Joanna Kawka.
Oprócz montażu słowno - muzycznego, szanowni goście zostali zaproszeni na słodki poczęstunek, z pysznym tortem, przygotowany przez Rodziców.

Gorąco dziękujemy Babciom i Dziadkom za obecność.
Życzymy dużo zdrowia, spokoju, radości i zadowolenia z Wnucząt!

Info. Irena Bartosz

Data dodania: 2023-01-23 11:01:35