Znak Jakości Interkl@sa

4 października 2010 roku, w Sali Kolumnowej Sejmu reprezentacja naszej szkoły wzięła udział w uroczystości wręczenia Znaku Jakości Interkl@sa szkołom, które najlepiej przygotowują swoich uczniów do swobodnego funkcjonowania w społeczeństwie informacyjnym oraz mądrego i bezpiecznego korzystania z nowych technologii.

Podczas uroczystości zorganizowanej pod patronatem Marszałka Sejmu, wyjątkowe wyróżnienia, w obecności Wiceminister Edukacji Narodowej, Wicemarszałek Sejmu oraz Członków Kapituły Znaku Jakości, odebrało 10 wyróżnionych szkół.

Z przyjemnością informujemy, że wśród nich znalazł się Miejski Zespół Szkół nr 2 w Bolesławcu.

Po raz drugi Znak Jakości Interkl@sa Miejski Zespół Szkół nr 2 otrzymał w roku 2012.

Prestiżowe wyróżnienie, jakim jest Znak Jakości Interkl@sa, potwierdza, że szkoła stała się ośrodkiem wdrażania idei społeczeństwa opartego na wiedzy.

Data dodania: 2017-10-30 12:20:08
Data edycji: 2020-06-18 12:22:42