ŻYWE OKŁADKI

Biblioteka szkolna zaprasza wszystkich uczniów wraz z rodzinami do udziału w konkursie czytelniczo-fotograficznym.

Zadanie konkursowe polega na wykonaniu autorskiej fotografii inspirowanej okładką wybranej książki - przedstawiającej człowieka lub grupę osób. Nie oczekujemy dokładnej kopii okładki. Liczymy na kreatywną interpretację sytuacji z własną scenografią i kostiumami.

Termin zgłaszania prac 25.05.2020.

Zasady są proste:

1. Wybierzcie jedną ze swoich książek i spróbujcie, z pomocą rodziny i dostępnymi w domu środkami, odtworzyć lub zinterpretować to, co znajduje się na okładce. Liczy się pomysł i kreatywność.
  2. Poproście kogoś z rodziny o zrobienie zdjęcia Waszej „żywej okładki” i prześlijcie je na nasz adres.
  3. Do każdej „żywej okładki” należy dołączyć zdjęcie oryginału (okładki książki).
  4. Zgłaszane fotografie muszą być w pełni autorskie i podpisane imieniem i nazwiskiem uczestnika konkursu.
  5. Każdy uczestnik może przesłać dowolną ilość zdjęć.
  6. Zgłoszenie prac na konkurs będzie uważane za wyrażenie zgody na publikowanie danych osobowych oraz rozpowszechnienie wizerunku na potrzeby przeprowadzenia i promocji konkursu (umieszczanie prac na szkolnej stronie internetowej).
  7. Zdjęcie konkursowe i zdjęcie oryginalnej okładki prześlijcie pocztą elektroniczną na adres: bibliotekasp1bol@gmail.com.

Zapraszamy!

Data dodania: 2020-05-07 14:47:35