Bezpieczny Internet

Internet oferuje nam ogromne możliwości. Korzystając z sieci, możemy rozwijać swoje zainteresowania, relaksować się, uczyć się nowych rzeczy. Niestety, jest to także miejsce, gdzie możemy napotkać różne zagrożenia. By ich uniknąć trzeba pamiętać o zasadach bezpiecznego poruszania się w sieci.

Obejrzyjcie prezentację z najważniejszymi zasadami bezpiecznego korzystania z Internetu.

Pamiętajcie o NETYKIECIE, bo przecież to my współtworzymy bezpieczny Internet

Sprawdźcie swoją wiedzę na temat bezpiecznego korzystania z sieci. Wejdźcie do pokoju zagadek, odgadnijcie hasło i cieszcie się nagrodą.

Jeśli macie jakieś pytania, wątpliwości, czy po prostu chcecie lepiej poznać tematykę związaną z bezpieczeństwem w sieci, zaglądajcie na te strony.

Znajdziecie tutaj informacje, jak bezpiecznie korzystać z zasobów elektronicznych, szczególnie internetowych. Dowiecie się też, jak można wykorzystać nowe technologie i media w nauce i rozwijaniu zainteresowań.

Data dodania: 2019-11-11 19:31:44
Data edycji: 2021-04-11 19:11:00