MIĘDZYNARODOWE WYRÓŻNIENIA

Wspaniała wiadomość na początek roku! Dwie nauczycielki naszej szkoły wśród 50 najlepszych nauczycieli Europy.

Izabela Kulpa i Teresa Prokowska zostały laureatkami międzynarodowego konkursu Microsoft Tech Pill Challenge 2019, promującego innowacyjne wykorzystanie technologii informacyjno-komunikacyjnych w pracy.

Drugim wyróżnieniem jest przyznanie Krajowej Odznaki Jakości projektowi "The same words – different languages" (Te same słowa - różne języki). Wzięli w nim udział uczniowie z klas piątych i szóstych pod opieką pań Izabeli Kulpy i Teresy Prokowskiej. Razem z partnerami z Francji, Rumunii i Turcji poszukiwali podobieństw występujących w językach. Projekt został zainspirowany Europejskim Dniem Języków, obchodzonym 26 września każdego roku.

Odznaki Jakości przyznawane są nauczycielom i szkołom, których działania w ramach projektu reprezentują szczególnie wysoki poziom.

Data dodania: 2020-01-06 19:21:23
Data edycji: 2020-02-27 16:53:38