NARODOWY PROGRAM ROZWOJU CZYTELNICTWA

Nasza szkoła przystąpiła do NARODOWEGO PROGRAMU ROZWOJU CZYTELNICTWA. Będziemy realizować założenia programu od września do grudnia 2020 roku.

Głównym celem programu jest zwiększenie atrakcyjności księgozbioru bibliotek szkolnych oraz rozwój czytelnictwa wśród dzieci i młodzieży, w tym zakup nowości wydawniczych. Otrzymaliśmy dofinansowanie na kwotę 15 000 zł (12 000 kwota dotacji z budżetu państwa + 3 000 zł to wkład własny). Dzięki temu uczniowie będą mogli korzystać z najnowszych propozycji wydawniczych.

Obecnie jesteśmy na etapie planowania zakupów i związku z tym prosimy o wypełnienie ankiety czytelniczej i podanie propozycji konkretnych tytułów książek, czy serii wydawniczych, które chcielibyście wypożyczyć z biblioteki szkolnej.

Więcej o realizacji probramu w naszej szkole w zakładce >>>

Data dodania: 2020-09-28 10:36:54
Data edycji: 2020-09-28 10:39:11