Narodowy Program Rozwoju Czytelnictwa

Szkoła Podstawowa nr 1 im. Janusza Kusocińskiego w Bolesławcu przystąpiła do NARODOWEGO PROGRAMU ROZWOJU CZYTELNICTWA. Szkoła będzie realizować założenia programu od września do grudnia 2020 roku.

Głównym celem programu jest zwiększenie atrakcyjności księgozbioru bibliotek szkolnych oraz rozwój czytelnictwa wśród dzieci i młodzieży, w tym zakup nowości wydawniczych. Otrzymaliśmy dofinansowanie na kwotę 15 000 zł (12 000 kwota dotacji z budżetu państwa + 3 000 zł to wkład własny). Dzięki temu uczniowie będą mogli korzystać z najnowszych propozycji wydawniczych.

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Działania w ramach programu

Data dodania: 2020-09-27 19:45:28